Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Przebrania na wieczór panieński
Wieczór Panieński - Przebrania na wieczór panieński

Przebrania na wieczór panieński

I jak to jest z tymi przebraniami? Lubicie się przebierać czy nie? Na wieczorze panieńskim przebrania to klucz do udanej imprezy. Nie muszą być spektakularne i wyszukane. Czasami wystarczy szal boa, innym razem peruka, a niekiedy po prostu gadżety, dzięki którym można zmienić się w kogoś innego, jak za pociągnięciem magicznej różdżki. 

Przebrania przyszłej panny młodej zawsze dominują nad przebraniami pozostałej reszty uczestniczek imprezy. Trzeba wyróżnić pannę młodą, która jest na trasie do nowej drogi życia. Im bardziej rzucający się w oczy strój i oryginalne dodatki, tym ciekawsza robi się nocna impreza.

Doczepiane wąsy, okulary, uśmiech bez zębów, a może krawat? Czemu by nie? Panieńskiej nocy wszystko jest możliwe. Nie prędko może się wydarzyć podobna, tak duża kobieca impreza, więc skoro jest okazja do przebierania się - warto to wykorzystać. 

Zadowolenie naszych klientek, to także nasze zadowolenie. Dlatego oryginalne przebrania można dostać w ofercie sklepu zarówno pod kolor dominujących panieńskich kreacji, jak i pozostawić spontaniczny wybór, który zależny będzie od niespodzianek nocy.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KRN7-019B

Korona Sweet Love, złoty

Recenzje: 0

Korona Sweet Love wykonana z papieru brokatowego w kolorze złotym, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 10 cm, średnica ok. 11 cm Walentynki można spędzić w różnoraki sposób. Samotnie, ze swoją miłością, a także w gronie znajomych, którzy miłości poszukują lub świętują dzień Walentynek jako możliwość obdarowywania innych wokół uczuciami, bez względu na to...

Cena 6,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OKR23

Okulary Bride To Be

Recenzje: 0

Okulary Bride To Be w kolorze srebrno-różowym, wymiary: szerokość oprawki 15 centymetrów, wysokość oprawki 11 centymetrów, długość zausznika 14 centymetrów.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku