pparty.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

T-shirty damskie
Moda

T-shirty damskie pod koszulę? Poznaj kilka prostych zasad!

T-shirty damskie i męskie włożone pod koszulę to coraz częściej spotykany wybór. Trudno się temu dziwić, gdyż takie połączenie może wyglądać wręcz fenomenalnie w casualowych stylizacjach. Dzisiaj przyjrzymy się temu tematowi nieco szerzej i zastanowimy się, jak zestawiać ze sobą t-shirty damskie oraz koszule, by zawsze wyglądać jak najlepiej. Jeśli chcesz poznać kilka prostych zasad, które pomogą Ci w tworzeniu perfekcyjnych zestawień – zapraszamy do czytania!

Koszule damskie – jakie wybrać, jeśli chcemy założyć je na T-shirty?

Nie ma zbyt wielu sztywnych reguł, jeśli chodzi o to, jakie koszule damskie nadadzą się do założenia na T-shirt. Możemy postawić właściwie na dowolne okrycia i jeśli będziemy pamiętały o zachowaniu odpowiednich zasad kolorystycznych, nasza stylizacja będzie wyglądała świetnie.

Pamiętajmy jednak, że nie oznacza to zupełnej swobody, a niektóre wybory mogą się okazać lepsze od innych. Przykładem mogą być tutaj koszule damskie o nieco większym rozmiarze niż nasze normalne ubrania. W ten sposób będziemy mogły wprowadzić do swojej stylizacji nieco nonszalancji i lekkości. Unikniemy również sytuacji, kiedy źle dopasowana koszula uwydatni jakieś mankamenty w naszej figurze.

T-shirty – jakie będzie najlepiej wybrać pod koszule damskie?

T-shirty damskie, które założymy pod koszulę, będą rządziły się nieco innymi prawami. Co to oznacza? O ile w przypadku koszul damskich lepiej będzie postawić na nieco oversizeowy krój, w przypadku koszulek jest zupełnie odwrotnie. Lepiej będzie zastosować taki element odzieży, który będzie nieco mocniej przylegał do naszego ciała. Są ku temu dwa powody.

Przede wszystkim, w ten sposób będziemy mogły stworzyć świetny kontrast pomiędzy luźną koszulą a dopasowanym T-shirtem. Dodatkowo nie narazimy się również na sytuację, w której nasza sylwetka będzie nadmiernie powiększona przez oversizowe elementy stylizacji – będziemy mogły zachować świeżość naszego looku i sprawić, że to casualowe połączenie podkreśli atuty naszego wyglądu.

T-shirty damskie białe, czy we wzory? Jakie wybrać pod koszulę?

Zdecydowanie najlepiej do łączenia z koszulami nadają się te t-shirty damskie, które są zupełnie gładkie. Dlaczego? Przede wszystkim nasza stylizacja będzie schludna i nie dopuścimy do sytuacji, kiedy zbyt dużo widocznych wzorów i kolorów sprawi wrażenie zbyt dużego przepychu. Innym powodem jest fakt, że takie połączenie będzie najbardziej uniwersalne. Niezależnie od tego, czy planujemy założyć koszulę w kratę, w paski, czy w kropki – czysty, gładki T-shirt sprawdzi się w każdej sytuacji.

Ciekawym wyjściem może być jednak przełamanie gładkiego T-shirtu przez jakieś logo. To rozwiązanie często wykorzystywane przez te Panie i Panów, które lubią muzykę rockową – bardzo często można spotkać ich w koszulkach z nazwą swojego ulubionego zespołu założoną pod koszulę. To dobre wyjście dla tych z nas, które chciałyby dodać do swojej stylizacji nieco więcej ekstrawagancji, jednak w dalszym ciągu zachować odpowiednio minimalistyczny wygląd.