pparty.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

tatuaż między piersiami
Porady

Tatuaż między piersiami – o czym pamiętać?

Obecnie bardzo modne są tatuaże zarówno wśród kobiet, jak i u mężczyzn. Dobrze jest zatem wiedzieć, w jakich miejscach warto zrobić tatuaż i gdzie można go wykonać, aby wszystko odbyło się bezpiecznie i sterylnie.

Na co zwrócić uwagę, gdy chcemy zdecydować się na tatuaż?

Przede wszystkim dobrze jest wybrać odpowiednie studio, w którym wykonuje się tatuaże w sterylnych warunkach, dzięki czemu będzie pewność, że nie wda się żadne zakażenie. Dobrze jest także sprawdzić wcześniej, jakie prace wykonuje dany tatuażysta, gdyż tym sposobem można zobaczyć, czy jego styl odpowiada wszystkim naszym wymaganiom. Warto też wybrać wcześniej idealne miejsca na tatuaż, kolor oraz wzór i rozmiar.

Sprawdź również jakie są objawy niedoboru witaminy D

Czy tatuaż między piersiami jest bezpieczny?

Gdy chce się wyeksponować tatuaż pod biustem lub między piersiami, to dobrze jest wcześniej znaleźć motyw. Jeszcze lepiej, jeżeli będzie odzwierciedlał nasze potrzeby lub wzór będzie miał dla nas ogromne znaczenie. Dobrze jest pamiętać, że miejsce na ciele między piersiami jest dość delikatne. Dlatego też można odczuwać nieco bólu w trakcie wykonywania tatuażu. Jednak gdy wybierze się odpowiedni salon, to będzie pewność, że wszystko pod względem zdrowotnym będzie prawidłowo zrobione. Warto jednak zaczekać z tatuażem między piersiami do uzyskania pełnoletności. Wówczas piersi będą miały już swój naturalny kształt i nie będą już rosnąć, jak w przypadku dojrzewania.

Czy można zrobić tatuaż pod biustem przed ukończeniem pełnoletności?

Obecnie w prawie polskim na tatuaż może przyjść osoba, która ma ukończone szesnastego roku życia. Wymaga to pisemnej zgody rodzica czy też prawnego opiekuna. Dzięki temu salon, w którym tatuaż zostanie wykonany, będzie prawnie chroniony w razie jakichkolwiek komplikacji.

Kolorowy czy czarnobiały tatuaż – na jaki postawić?

To, czy wybierze się kolorowy lub czarnobiały tatuaż zależy tylko od gustu klienta, który będzie chciał sobie wykonać dany wzór. Dobrze jest też dodać, że zawsze dobór odpowiednich kolorów może zasugerować tatuażysta, który ma ogromne doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu będzie wiedział, jaki wzór wygląda lepiej w czerni, a jaki w kolorach. Można również przed wizytą poszukać inspiracji na Internecie czy też wśród znajomych, którzy już mają tatuaże.

tatuaż między piersiami

Czy można podarować voucher na tatuaż na prezent?

Voucher na tatuaż jest świetnym pomysłem, jeśli wiemy, że wśród najbliższych są osoby, które chciałyby mieć wykonany tatuaż między piersiami. Dobrze jest też zaznaczyć, że taki bon może mieć termin nawet ważny przez rok. Dzięki temu nie ma problemu, by obdarowana osoba umówiła indywidualnie termin.

Należy też wspomnieć, że tatuaże są wykonywane najczęściej już na stałe. Z tego powodu dobrze jest wcześniej dokładnie przemyśleć dany motyw i kolor oraz rozmiar tatuażu. Ważne jest także miejsce, w którym tatuaż ma być wykonany. Warto zatem przed pójściem do salonu tatuażu zrobić wzór z henny. Można ją zmyć, dzięki czemu wówczas się upewni, że dany wzór będzie świetnie pasował w danym miejscu.

Przeczytaj również https://pparty.pl/jak-mezczyzna-powinien-sie-ubrac-na-wesele-najwazniejsze-zasady/