pparty.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

modna mama
Moda Uroda

Modna mama, czyli jak się ubierać po urodzeniu dziecka?

Po urodzeniu dziecka wszystko w życiu kobiety się zmienia. Najprawdopodobniej inna będzie również jej garderoba. Potrzeby matki różnią się od potrzeb kobiety bez dzieci, w wielu aspektach. Trzeba na nowo dopasować się do rzeczywistości.

Ubrania modnej mamy

Modna mama chce oczywiście ubierać się w zgodzie z obecnymi trendami. Fakt, że urodziła dziecko, nie oznacza, że teraz będzie już tylko matką. Nadal chce podobać się swojemu mężowi i oczywiście sama na siebie patrzeć w lustro z uśmiechem i zadowoleniem. Zazwyczaj po porodzie musi minąć trochę czasu, aby wrócić do swojej dawnej formy. Nie bez powodu połóg trwa sześć tygodni. Niektóre kobiety nigdy nie odzyskują swojej dawnej wagi. Trzeba jednak przyznać, że dbanie o siebie także w okresie ciąży i połogu, a także kiedy dziecko ma już roczek czy dwa latka, dodaje pewności siebie i siły. Dlatego też warto zadbać o modny strój, aby czuć się dobrze i wyglądać czysto, schludnie i modnie.

Fasony i kolory

Młoda mama zazwyczaj chce ubierać się tak, aby zakryć różne fałdki, których nie udało się zgubić po ciąży. Zatem stroje takiej kobiety są zazwyczaj dość luźne. Warto oczywiście dopasować je indywidualnie do swojej sylwetki. Wiele kobiet ubiera się tak, aby bez przeszkód mogły karmić piersią. Na szczęście dzisiaj na rynku jest wielu producentów, którzy uwzględniają takie potrzeby. Bez problemu można kupić sukienki czy bluzki do karmienia piersią. Dyskretne zapięcie ułatwia na karmienie dziecka nawet w bardzo trudnej sytuacji. Dzięki temu młoda mama może czuć się bezpiecznie, bez skrępowania. Fasony i kolory dla młodej mamy powinny uwzględniać fakt, że potrzebuje ona komfortowych i wygodnych ubrań. Lepiej zatem unikać koloru białego, ponieważ dziecko może bardzo szybko zabrudzić takie właśnie ubranie.

Gdzie szukać ubrań?

Modne ubrania dla kobiet po urodzeniu dziecka można zakupić oczywiście w internecie. Takie zakupy online mają swoje zalety. Kurier przywiezie paczkę do domu, będzie można w spokoju przymierzyć wszystkie ubrania, a potem zwrócić to co nie pasuje. Dzięki temu kobieta oszczędza wiele czasu na dojazd do galerii handlowej. W internecie można też podzielić się z innymi matkami swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o marki odpowiednie dla kobiet karmiących piersią i dla kobiet po porodzie. Młode mamy bardzo chętnie wymieniają się swoimi refleksjami i polecają to, co jest warte polecenia. Można także oczywiście kupić ubrania w sklepach stacjonarnych. Dzięki temu można uniknąć późniejszego odsyłania niepasujących rzeczy.