pparty.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

polskie kosmetyki
Uroda

Polskie kosmetyki, które warto poznać!

Zawsze, gdy mówimy o naszych rodzimych produktach nasuwa się znane przysłowie – cudze chwalicie, swego nie znacie! Na szczęście przysłowie to coraz rzadziej pokrywa się z prawdą, ponieważ konsumenci chętnie sięgają po polskie artykuły. Nie inaczej jest w przypadku branży kosmetycznej. Dziś opiszemy jedną z wschodzących marek, która przelewa swoje zamiłowanie do pielęgnacji do szklanych pojemników z kosmetykami!

Nudmuses – polska marka kosmetyków

Polskie kosmetyki od Nudmuses są dostępne na ich stronie internetowej, ale także w drogeriach online. Marka wypuściła swoją pierwszą serię poświęconą nawilżeniu i odpowiedniej równowadze cery – Hydrating Ritual. To zestaw trzech kosmetyków, z których każdy ma swój unikatowy skład. Te produkty do nawilżania skóry nadadzą się do każdego typu cery, co zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniego kosmetyku, który możemy stosować na co dzień. Każdy ma w sobie bogactwo składników nawilżających, ale nie tylko! Co więc zapewnia nam seria Hydrating Ritual?

Produkty do nawilżania skóry – Hydrating Ritual

W pierwszej serii kosmetyków Nudmuses znajdują się trzy produkty – krem na dzień, serum oraz kremowa maska. Każdy z nich skupia się przede wszystkim na nawilżeniu. Jednak w składach kosmetyków znajdziemy także elementy, które są odpowiedzialne za inne potrzeby skóry. Na przykład w kremowej masce nawilżającej  znajduje się ekstrakt ze śliwki kakadu, który jest obfitym źródłem witaminy C. Ma on działanie wygładzające i rozświetlające! 

Warto wspomnieć także o samych formułach kosmetyków. Są one bardzo przyjemne w stosowaniu. Serum ma formułę żelową, która nie jest ciężka, ani nie pozostawia lepiącej warstwy na twarzy. Osoby, które już przetestowały serum od Nudmuses zwracają uwagę na lekkość i szybkie wchłanianie się kosmetyku. To zdecydowanie produkt, który świetnie sprawdzi się do cer o różnych potrzebach. Szybkie wchłanianie idzie w parze z doskonałym nawilżeniem – czego chcieć więcej? 

Nawilżenie dla wymagających – kremowa maska do twarzy

Wśród polskich kosmetyków marki Nudmuses mamy kremową maskę, którą można stosować na trzy różne sposoby. Oprócz klasycznego zastosowania możemy używać jej również jako kremu na noc i na dzień. To idealne rozwiązanie dla posiadaczek i posiadaczy bardzo suchej skóry, z naruszoną barierą hydrolipidową. Dla regeneracji i efektu intensywnego nawilżenia nakładamy grubszą warstwę maski na 10-15 minut, a następnie to, czego nasza skóra nie zdążyła wchłonąć delikatnie wmasowujemy. Przy regularnym stosowaniu nasza cera odzyska optymalne nawilżenie i nabierze blasku.

Polskie kosmetyki od Nudmuses – dlaczego warto je wybrać?

Marka Nudmuses to świetny wybór nie tylko ze względu na to, że są to polskie kosmetyki. Warto wypróbować te produkty, ponieważ są tworzone z pasją i z zamiłowania do nauki, ale i natury. Nudmuses działa w zgodzie z myślą holistycznej pielęgnacji. Nie chodzi tylko o same kosmetyki – każdy powinien zadbać o całe swoje ciało, a także zdrowie – psychiczne i fizyczne. 

Nudmuses to nie tylko kosmetyki!

Poza tym, w ofercie Nudmuses znajdziemy nie tylko kosmetyki. Możemy kupić także świece, które są w obiegu w myśl zero waste. Co to oznacza? Marka postawiła na ekologiczne rozwiązanie, które polega na możliwości odesłania pustych, szklanych opakowań po świecach, które następnie są znowu wykorzystywane do produkcji. Każda osoba, która zdecyduje się na podjęcie działania reuse otrzyma 20% rabatu na kolejne zakupy. 

W ostatnim czasie Nudmuses na swojej stronie umożliwiła także zakup książek – Beauty Cook Book. Jak jeść świadomie i wyglądać bosko. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce dbać o siebie nie tylko od zewnątrz! Książka idealnie wpasowuje się w myśl holistycznej pielęgnacji, a więc kompleksowego podejścia do dbania… o siebie!