Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Do fotobudek / Propsy

Do fotobudek / Propsy

Fotobudki stały się ostatnio obowiązkową atrakcją na każdej większej imprezie. Pozwalają przełamać lody, zintegrować się gościom i zrobić sobie portret z przyjacielem, znajomym lub członkiem rodziny.

Najczęściej fotobudki spotkasz na:

  • imprezach firmowych
  • weselach
  • plenerowych imprezach dla dzieci i młodzieży
  • imprezach tematycznych jak Halloween

Aby taka atrakcja się nie opatrzyła, organizator musi zadbać o odpowiednie gadżety uzupełniające zdjęcia. Brody, korony i wąsy zamienią zwykłe zdjęcie w coś zabawnego. Znaczniki i tabliczki pozwalają opisać bohaterów zdjęć. Ramki pozwalają stworzyć ciekawe zdjęcie tematyczne.

Znajdziesz tu zarówno pojedyncze gadżety do fotobudek, jak i gotowe zestawy. Wybierz ten, który najlepiej uzupełni Twoją imprezę, a najlepiej kilka, by goście mogli je dowolnie zestawiać i łączyć.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-36 z 48 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KNP25

Gadżety do zdjęć Love is in the air, mix (1 op. / 7 szt.)

Recenzje: 0

Gadżety do zdjęć Love is in the air, mix wzorów, do samodzielnego złożenia, wysokość po złożeniu ok. 20,5 - 34 cm.(1 op. / 7 szt.) Gadżety do zdjęć Love is in the air to wspaniałe rozwiązanie na Walentynki. Zdjęcia ze swoją miłością życia, adoratorem lub nieznajomą walentynką, która ujawni się w ten niezwykły czas, to nie tylko miłe spędzenie czasu we...

Cena 5,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KNP34

Gadżety do zdjęć Lama, mix (1 op. / 5 szt.)

Recenzje: 0

Gadżety do zdjęć Lama, mix wzorów i kolorów, wymiary od ok. 16 x 28 cm do ok. 30 x 27,5 cm (1 op. / 5 szt.) Fotobudki to modne w ostatnich latach atrakcje, które bardzo często pojawiają się na kinderbalach, weselach oraz innych wydarzeniach. Nieodłącznymi akcesoriami, które uatrakcyjniają pozowanie do zdjęć, są zabawne gadżety do fotobudki, dostępne...

Cena 7,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku