Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Balony komunijne
Komunia - Balony komunijne

Balony komunijne

Świętowanie Komunii niesie ze sobą wiele wcześniejszych przygotowań. Nie tylko w ten dzień wyczekuje się pięknej pogody, niezwykłego anturażu, dobrego nastroju, smacznych potraw czy niespodzianek szykowanych dla komunijnego dziecka. Liczy się także otoczenie i miejsce w jakim spędza się ten ważny czas. 

Zadowolenie klientów jest dla Nas bardzo ważne. Chcąc wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, w Naszej ofercie klienci mogą wybrać nieszablonowe rozwiązania, które zaskoczą pozostałych gości i członków rodziny. Takim nieszablonowym rozwiązaniem są balony, specjalnie przygotowane i dedykowane na komunijną okazję. 

Balony w kształcie lecących gołębi, złote lub białe balony z metalizowaną złotą grafiką IHS, balony z nadrukiem kielicha i Komunii Świętej lub Krzyża i Biblii, to produkty, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Mogą być także doczepione do prezentu na komunię. Niejednemu dziecku spełnią ogromną frajdę przy rozpakowywaniu i będą towarzyszyć przez kolejne dni Komunijnego Białego Tygodnia. Zastosowań można mnożyć, a balony sprawdzą się w każdym wydaniu - z powietrzem lub helem.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku