Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Gadżety do zdjęć na wieczór panieński
Wieczór Panieński - Gadżety do zdjęć na wieczór panieński

Gadżety do zdjęć na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński są bardzo różnorodne. Im oryginalniejszy pomysł i jego realizacja, tym lepsza będzie zabawa i wspomnienia z gorącej, imprezowej nocy. Jednak w świecie social mediów, które są wirtualnym albumem życia każdego z nas, oraz w świecie stałego dostępu do telefonu z aparatem, zdjęcia są jedną z najważniejszych form ekspresji i zachowania ulotnych chwil życia. 

Chcąc zapewnić naszym klientkom oryginalnych fotograficznych pamiątek w wieczór panieński, nasz sklep oferuje gadżety, dzięki którym zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju. Karteczki na patyku z różnymi wzorami - ust, serca, okularów, nakryć głowy, wąsów, chmurek z cytatami lub napisami, korony, wzory kwiatów, czy ze strzałą kupidyna, to gadżety, które odmienią uczestniczki imprezy na każdym zdjęciu. Dzięki nim tworzy się historię wspólnie spędzonej panieńskiej nocy i nadaje imprezie tematycznego hasła przewodniego.

A kiedy impreza ma zakończyć się spektakularnie, zdjęcie na okładce gazety czy z tabliczką do zdjęć aresztowanego, zaskoczy odbiorców i fanów fotografii w social mediach.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KNP25

Gadżety do zdjęć Love is in the air, mix (1 op. / 7 szt.)

Recenzje: 0

Gadżety do zdjęć Love is in the air, mix wzorów, do samodzielnego złożenia, wysokość po złożeniu ok. 20,5 - 34 cm.(1 op. / 7 szt.) Gadżety do zdjęć Love is in the air to wspaniałe rozwiązanie na Walentynki. Zdjęcia ze swoją miłością życia, adoratorem lub nieznajomą walentynką, która ujawni się w ten niezwykły czas, to nie tylko miłe spędzenie czasu we...

Cena 5,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku