Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Balony lateksowe na wieczór panieński
Wieczór Panieński - Balony lateksowe na wieczór panieński

Balony lateksowe na wieczór panieński

Balony lateksowe, z oryginalnymi nadrukami, ozdobią każde wnętrze i będą świetną okazją do hucznej zabawy na wieczorze panieńskim. W naszej ofercie znajdują się balony w kolorze czerni i bieli, oraz w odcieniach różu. Klientki dokonują wyboru konkretnego rodzaju balonów, w zależności od tematyki imprezy. Balony lateksowe najlepiej wyglądają w dużych skupiskach i grupach. Stąd też, nasze produkty można nabyć w opakowaniach po 50 sztuk, aby spełnić marzenia klientów o wnętrzach wypełnionych balonami. Wzory i kolory można ze sobą łączyć lub pozostawić aranżację w jednolitej stylistyce. Kiedy przyszła panna młoda zobaczy swój dom cały wypełniony balonami, zaniemówi z wrażenia. A kiedy przyjdzie kończyć udany wieczór, balony będą cieszyć oczy znacznie dłużej niż tylko czas jednej nocy. Wybór dodatków jakimi są balony daje okazję do tworzenia ciekawych sesji fotograficznych z ich udziałem. Są elementem, który zawsze wzbudza zachwyt i powoduje uśmiech na twarzy odbiorców, a w dużych ilościach odmieniają całą przestrzeń i tworzą z niej bajkowy świat.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: SB14P-277-081J

Balony 30 cm, Love makes me fly, Pastel Baby Pink (1 op. / 50 szt.)

Recenzje: 0

Miłość sprawia, że latam - to właśnie opowiadają w swoim przekazie nasze wspaniałe miłosne balony. Balony - Love makes me fly - to produkt, bez którego nie mogą się obejść żadne Walentynki. Charakteryzują się nietypowym pastelowym kolorem o nazwie Pastel Baby Pink i czerwonym, dwustronnym nadrukiem.

Cena 29,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OLBON11D-008

Balon 1 m, Mrs, biały

Recenzje: 0

Balon o średnicy ok. 1 m, biały pastelowy z czarnym nadrukiem Mrs, wentyl umieszczony u dołu, do nadmuchania potrzeba 0,4 m3 helu.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OLBON11D-008-019

Balon 1 m, Mrs, biały

Recenzje: 0

Balon o średnicy ok. 1 m, biały pastelowy ze złotym nadrukiem Mrs, wentyl umieszczony u dołu, do nadmuchania potrzeba 0,4 m3 helu.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OLBON22D-008-019

Balon 1 m, Żona, biały

Recenzje: 0

Balon o średnicy ok. 1 m, biały pastelowy ze złotym nadrukiem Żona, wentyl umieszczony u dołu, do nadmuchania potrzeba 0,4 m3 helu.

Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku