Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Banery, grilandy i rozety na wieczór panieński
Wieczór Panieński - Banery, grilandy i rozety na wieczór panieński

Banery, grilandy i rozety na wieczór panieński

Otoczenie wieczoru panieńskiego wygląda inaczej w zależności od miejsca, w którym odbywa się impreza. Często klientki wybierają dodatki dla siebie, kiedy impreza jest poza domem, a kiedy impreza ma zakładać tylko domówkę, w ruch wchodzą wszelkie dekoracje, które przyozdobią całe pomieszczenia. 

Z myślą o wszystkich naszych klientach, proponujemy produkty, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Piękne rozety dekoracyjne w odcieniach różu, girlandy z frędzli, świderki wiszące, banery i taśmy, które mogą w jednej chwili zmienić wnętrze zwykłego pokoju w prawdziwy parkiet do tańczenia, spowodują, że panieńska domówka nie będzie odbiegać od zabawy w klubie. Dzięki naszym dodatkom, cały dom odmieni się nie do poznania i nabierze wieczorowej gorączki panieńskiej nocy.

Wiszące ozdoby sprawdzą się również na zabawie w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, kiedy imprezie będzie przyświecać dobra pogoda i wiosenne lub letnie powietrze.

Każda nasza klientka wybierze rozwiązanie idealne do swojej  przestrzeni i oczekiwań.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: TG1-018M

Girlanda frędzle, srebrny

Recenzje: 0

Girlanda frędzle, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 frędzli w kolorze srebrnym lustrzanym i ok. 2 m białego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 30 cm, długość ok. 1,5 m.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TG1-019M

Girlanda frędzle, złoty

Recenzje: 0

Girlanda frędzle, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 frędzli w kolorze złotym lustrzanym i ok. 2 m białego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 30 cm, długość ok. 1,5 m.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TG1-019R

Girlanda frędzle, różowe złoto

Recenzje: 0

Girlanda frędzle, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 frędzli w kolorze różowego złota i ok. 2 m białego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 30 cm, długość ok. 1,5 m.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TG2

Girlanda frędzle, mix

Recenzje: 0

Girlanda frędzle, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 frędzli (po 6 x złoty lustrzany, czarny) i ok. 2 m białego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 30 cm, długość ok. 1,5 m.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: GRL63

Baner Xo Xo, mix, 15 x 95 cm

Recenzje: 0

Baner XO XO to niezwykła dekoracja domu na Walentynki. Tak niewielki napis, tak delikatny wzór i tak elegancka kolorystyka, kryje w sobie więcej słów niż z początku się wydaje. Oznaczenie XO XO to skrót od słów - Buziaczki i Całuski.

Cena 4,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FLG12

Girlanda flagietki, mix, 2,15 m

Recenzje: 0

Girlanda flagietki, mix kolorów (złoty i czarny), do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 14 flagietek i ok. 3 m złotego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 13 cm, długość ok. 2,15 m.

Cena 6,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FLG13-019M

Girlanda flagietki, złoty, 2,15 m

Recenzje: 0

Girlanda flagietki w kolorze złotym lustrzanym, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 14 flagietek i ok. 3 m złotego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 13 cm, długość ok. 2,15 m.

Cena 6,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: FLG16

Girlanda Flagietki, mix, 2,1 m

Recenzje: 0

Girlanda flagietki, mix kolorów ze złotym nadrukiem, do samodzielnego złożenia, zestaw zawiera 12 flagietek i ok. 3 m złotego sznurka, wymiary po złożeniu: wysokość ok. 18 cm, długość ok. 2,1 m.

Cena 10,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku