Wszystkie bestsellery
  • Dostawa InPost

    Dostawa InPost
Talerzyki, kubeczki i serwetki na wieczór panieński
Wieczór Panieński - Talerzyki, kubeczki i serwetki na wieczór panieński

Talerzyki, kubeczki i serwetki na wieczór panieński

Wybór dodatków na wieczór panieński to nie lada wyzwanie. Chcąc zaproponować naszym klientom najdogodniejsze rozwiązania dostosowane do stylu wnętrza, rodzaju przewidywanej imprezy, ilości gości i przeznaczenia, stworzyliśmy w sklepie kolekcję opartą i złożoną z talerzyków, kubków i serwetek o niebanalnych i unikalnych kolorach, formatach i stylu.

Od teraz nasze klientki mogą stworzyć niezapomniany wieczór panieński z wykorzystaniem produktów, które mienią się i błyszczą, podnosząc prestiż imprezy oraz będąc wygodnym rozwiązaniem, dzięki któremu mycie na bieżąco naczyń nie będzie już problemem. Nic nie będzie odwracać uwagi od świętowania ostatniego dnia i wieczora w stanie narzeczeńskim,a impreza nabierze charakteru, efektownego wyrazu i będzie podstawą do stworzenia pamiątkowych zdjęć, które zostaną w pamięci na długie lata.

Papierowe dodatki sprawdzą się na domowych spotkaniach, ogrodowych imprezach, a nawet w klubie, a ich design wypełni daną przestrzeń konkretną stylistyką, która będzie dobrana specjalnie pod wybraną okazję.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku